איטום חדרי רחצה

אנו קבלנים רשומים העוסקים באיטום כבר 40 שנה ומתמחים בליקויי איטום במבנים קיימים.

טיפול ברטיבות בריח רע, בטחב ועובש בחדרי רחצה לא נעשה באמצעות חידוש רובה ו/או צביעה בצבעים מונעי עובש.

 

פנו אלינו בהקדם. חייגו עכשיו ל-  054-2236022

לא פתרנו – לא שילמת !!!


הסברה הרווחת היא כי יש לאטום את הרובה בין האריחים, או לחדש אותה מידי פעם, כדי למנוע נזקי מים וכי היא מקור רוב בעיות האיטום בחדרים רטובים.

כך גם לגבי צבעים מונעי עובש בקירות ובתקרות.

אמנם זה נכון ואף רצוי, אך מרבית בעיות האיטום אינן נובעות מאיכותה של הרובה, או מצבע המכיל אנטי פונגסייד.

מרבית בעיות האיטום נובעות מתכנון לקוי של תשתית הריצוף, משיטת התקנת הריצוף ומתפישה שגויה של התקנת מערכת הניקוז/אינסטלציה ומערכת האיטום.

כיום מושתת מערכת האיטום על התפישה שיש להקים חגורות הפרדה מבטון היוצרות חיץ בין החדרים הרטובים לבין יתר חלקי הבית. תפישה זו אמנם צמצמה במקרה הטוב רק בחלקה את התפשטות הרטיבות אל שאר חלקי הבית, אך במקרה הרע החמירה את המצב בתוך החדרים הרטובים.

לנו ב- איטום אריאל יש ניסיון רב באיתור הבעיות העיקריות הגורמות לכתמי רטיבות, לעובש, לריח טחב, לנזילות (אם ממי גשמים ואם מצנרת מים חיים או מצנרת דלוחין/ביוב).

ריח רע בחדר רחצה בדרך כלל אינו קשור לאוורור, אלא לבעיות רטיבות שצריך לפתור.

אל תחדשו את הרובה אם היא לא התפוררה ו/או נעלמה. רובע שהצהיבה או השחירה, לא מהווה סיבה להחלפתה. יש לנקותה באמצעות חומרים ייעודיים (אפשרי בכלור בריכוז ביתי), לעיתים זו נורת אזהרה לכך שקיימת בעיית רטיבות.

סימני רטיבות, עובש בתקרה, הם נורת אזהרה לבעיות רטיבות.

כתם רטיבות סביב צינור אוורור בתקרה ו/או סביב הצינור עצמו מהווה נורת אזהרה לבעיות רטיבות.

אל תסכימו לקבל טענות של חוסר אוורור בחדרי רחצה כסיבה לריחות רעים, עובש וטחב. אלה הן קלישאות וטיעונים שבעלי מקצוע טוענים כשאין להם תשובה מספיק טובה לליקויים שאינם יודעים לפתור.

תנו לנו את האפשרות לתת לכם מענה מוחלט לבעיות רטיבות שמלווים אתכם כבר שנים. אנו יודעים לטפל בזה ביסודיות וברמה גבוהה של ביצוע שתשמש אתכם שנים רבות.

לא פתרנו – לא שילמת !!!

פנו אלינו בהקדם. חייגו עכשיו ל-  054-2236022

תמונות מהשטח