חיפוש באתר:

יעוץ וחוות דעת מקצועיות

stamp

יועץ מומחה לאיטום ולנזקי מים

  • 40 שנות ניסיון בתחום האיטום.

  • איתור ומתן פתרונות איטום למוקדים מקומיים.

  • עורך חוות דעת מקצועיות.

  • מוסמך כעד מומחה וכבורר.

לייעוץ מקצועי חייגו עכשיו ל- 054-2236022, או מלאו פרטים:

פנו אלינו- אנו נסביר לכם מדוע חוות דעת שניתנת לפני שמתבצע הליך של איתור ותיקון, אינה ערובה להצלחה. 

אנו מוסמכים כעורכי חוות דעת מקצועית ע"י המרכז הישראלי לחוות דעת מומחים וכבוררים בתחום האיטום.
אנו ממליצים ללקוחותינו שלא להשקיע כספים בחוות דעת מקצועיות שנועדו לתת אבחנות המבוססות על הערכות והשערות שאין להן כל בסיס.

חוות דעת מבוססות צריכות להיערך על בסיס תהליכי איתור, ניסוי וטעייה, התאמת שיטת הביצוע, התאמת חומרים וביצוע מבחני אטימה בכדי לאמת את המסקנות. רק אז חוות הדעת תהיה מספיק מבוססת וערוכה כראוי.


ביכולתנו לקיים בוררות בין הצדדים ולגשר במחלוקות בכל הקשור לאיטום ולתופעות של נזקי מים.
כשנדרשת חוות דעת לצורך דיון משפטי או יישוב סכסוך, מומלץ להיוועץ עמנו כמומחים לאיטום. אנו נתעד את הכשלים, נלווה את הממצאים בתמונות וסרטונים, נחתור לאיתור ולמניעת הישנות הנזק במוקדי הרטיבות והנזילות.

הדו"ח על ממצאיו יינתן כשמסקנותיו הינן מבוססות ומוחלטות והוא ישמש בסיס איתן להליך משפטי ו/או ליישוב סכסוך.

 אנו כמומחים לאיטום יודעים להתחקות אחר הסיבות לכשלים ולהצביע על האחראים. 


כאשר מדובר בבית משותף, חשוב להדגיש שרצוי שיתוף פעולה של הדיירים על מנת להגיע למסקנות נכונות ולטיפול נכון ויעיל בכשלי האיטום. כבעלי ניסיון רב, אנו מודעים לצורך של הקניית בטחון מקצועי על הצדדים המעורבים ולכן אנו מתחייבים באופן אובייקטיבי ולטובתם, לקבוע את מידת האחריות של מי מהדיירים לכשל כזה או אחר ובכך יסייע לדיירים לחלק את ההוצאה באופן הוגן.


יש לנו ניסיון במתן חוות דעת מקצועיות:
• למשרדי עורכי דין שמטפלים בלקוחות אשר להם בעיות הנגרמות עקב איטום לקוי ונזקי מים ו/או לקוחות הנתבעים ע"י אחרים. אנו מלווים אותם בייעוץ, בחשיבה משותפת, בנקיטת צעדים בדרכים יצירתיות ואנו עומדים לרשותם בכל שאלה והבהרה בנושא.

• לדיירי בניין משותף שנאלצים להתמודד עם דיירים שמסרבים לשתף פעולה ומסרבים לקחת אחריות על נזקי מים, מחשש שיצטרכו לשאת בהוצאות.

• לבעלי בתים פרטיים הסובלים מנזקי מים עקב ליקויי בניה וליקויי איטום של הקבלנים שליוו את הבניה.

• לרוכשים פוטנציאלים של נכסים, שמבקשים לבדוק את הנכס מבחינת מערכות האיטום שלו ומבחינת מערכות המים שעלולות לגרום לנזקים עתידיים.

יועץ איטום

יועץ איטום לרוב נדרש עבור ליווי הליך של בניה ו/או הקמת מבנה.

יועץ איטום אינו יכול לסייע יותר מאשר קבלן איטום מנוסה וותיק במקרה של צורך בפתרון בעיות איטום ו/או נזקי מים שמתגלים במרתף, בגג מרוצף, בקירות, במרפסת מרוצפת, בחדרי רחצה וכד'.

יועץ איטום בבואו להתמודד עם בעיית איטום נסתרת, לא יוכל להכתיב בהצלחה ומראש דרכי פעולה ומפרטים טכניים כפי שהוא יודע לעשות זאת במקרה של מבנה שעדיין לא הוקם.

זהו הבדל עצום בגישה, בהתנהלות ובמקצועיות.

יסלחו לי יועצי האיטום  המלומדים, אך תפקידם אינו לעסוק בניחושים, בהערכות ובהשערות. לא זו המטרה שלשמה הם מוזמנים לייעץ.

עפ"י שיטתנו, גם אנו איננו עוסקים בניחושים והשערות בשלב הביקור לצורך מתן הצעת מחיר.

אנו כעורכי חוות דעת מקצועית המוסמכים ע"י המרכז הישראלי לחוות דעת מומחים וכבוררים בתחום האיטום, ממליצים ללקוחותינו שלא להשקיע כספים בחוות דעת מקצועיות ובייעוץ שנועדו לתת אבחנות המבוססות על הערכות והשערות שאין להן כל בסיס.

ייעוץ וחוות דעת מקצועיות צריכות להיערך על בסיס תהליכי איתור, ניסוי וטעייה, התאמת שיטת הביצוע, התאמת חומרים וביצוע מבחני אטימה וכל זאת לפני קביעת מסקנות. רק אז חוות הדעת תהיה מספיק מבוססת וערוכה כראוי.

פנו אלינו ונוכל לסייע לכם לקבל החלטה

מהנדס איטום

אין כזה דבר מהנדס איטום

אין תואר אקדמאי כזה "מהנדס איטום". לכל היותר יש מהנדס שיש לו נגיעה לעניין האיטום.

לרוב מהנדס כזה ירכוש ניסיון תיאורטי תחום זה ומן הסתם התובנות אינן נובעות מניסוי וטעייה ומהתנסות מעשית בשטח, אלא ניזונות מבעלי מקצוע שונים ו/או ממסקנות שאינן בהכרח מבוססות.

אנו כמוסמכים לעריכת חוות דעת מקצועית ע"י המרכז הישראלי לחוות דעת מומחים וכבוררים בתחום האיטום, ממליצים ללקוחותינו שלא להשקיע כספים בייעוץ וחוות דעת מקצועיות שנועדו לתת אבחנות המבוססות על הערכות והשערות שאין להן כל בסיס לגבי פתרון בעיות איטום שלאחר איכלוס..

איתור לפתרון בעיות איטום- מורכבות ככל שיהיו- צריכות להתבצע ע"י מומחים שזו מקצועיותם ולא להסתפק במחזיקי תארים אקדמאים.

אנו ממליצים על ייעוץ וחוות דעת מקצועיות מבוססות שצריכות להיערך על בסיס תהליכי איתור, ניסוי וטעייה, התאמת שיטת הביצוע, התאמת חומרים וביצוע מבחני אטימה בכדי לאמת את המסקנות. רק אז חוות הדעת תהיה מספיק מבוססת וערוכה כראוי.

פנו אלינו לקבלת מענה לאיתור ומתן פתרונות לבעיות איטום

תמונות מהשטח

הסמכות והמלצות

<
הקלק וחייג לקבלת הצעת מחיר
והתייעצות חינם!
יש לכם שאלות?
התלבטויות?רוצים להתייעץ?
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: